top of page
LOGO1.png

YARD+PARTNERS; mimari tasarım deneyimi, anahtar teslim inşai mühendislik süreci ile proje yapım ve yönetimi hizmetlerini içeren bir grup şirketidir.

Mimari kaygısı ön planda olan butik projeleri, özel mühendislik ve yönetim becerileriyle harmanlayıp projeye önemli katma değerler kazandırma özelliğiyle hizmetinde farklılaşmaktadır.

Projelerini; mimarlık, mühendislik ve yönetim olarak üç adet disiplindeki uzmanlıklarını kurgulayıp başarıyla sonuçlandırmasından ötürü adını, üç adım  ( YARD ) ölçü biriminden almaktadır.

Yine adına, her aşamada beraber işbirliği yaptıkları çözüm ortaklarına verdiği önemi gösterebilmek adına PARTNERS kısmını da dahil etmiştir.

Üç adımdan oluşan hizmet kapsamı anlayışını, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve Proje Yönetimi disiplinlerini içeren alanlarında eğitimli ve deneyimli uzman kadrosuyla sürdürmektedir.

 

Çok yönlü ve farklı disiplinlere hitap edebilir hizmet anlayışıyla; iç mekan mimari projelerinden betonarme ve çelik yapı inşaatlarına kadar birçok alandaki nitelikli projelere imza atmaya devam etmektedir.

IMG_0304.jpg
YOSİ AMON

Kurucu,

Yüksek Mimar ve İnşaat Mühendisi

1983 İstanbul doğumludur. 

2002 yılında Burak Bora Anadolu Lisesi'nden Fransızca eğitimi alarak mezun olmuştur. Ardından başlayan üniversite yaşamını, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinde tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Proje ve Yapım Yönetimi yüksek lisans programı eğitimiyle birlikte uzmanlık konularını genişletmiştir. Uzun yıllar sektörde ileri gelen şirketlerde edindiği mesleki deneyimini,

 uzmanlık alanları arasındaki koordinasyonel eksikliklere çözüm olabilmek adına kendi kurduğu firmasındaki faaliyetlerine taşımıştır.

bottom of page